תקנון האתר

כללי:

 1. משרד פרסום מדיה דום ("החברה") הינה המפעילה של אתר האינטרנט כתובת food.myashkelon.co.il בו ניתן למצוא מידע בתחום הקולינריה והמסעדות בעיר אשקלון.
 2. השימוש האתר כפוף לתנאים בדף זה ("תנאי שימוש / תקנון"), אנא קראו בקפידה את התנאים בעמוד.
 3. השימוש באתר זה מותאם לבני 18+ ואם הינך משתמש באתר כאשר גילך מתחת לגיל 18 אנא היעזר בהורה או מבוגר אחראי בעת שימוש באתר.
 4. באתר תוכלו למצוא מידע עדכני הנוגע למסעדות בעיר, ניתן לפרסם באתר ביקורות, המלצות ולצרוך את תוכן האתר לשימוש אישי בלבד.
 5. החברה אינה אחראית על כל נזק הנגרם משימוש באתר הצורה ישירה או עקיפה.
 6. תנאים אלה חלים על המשתמשים באתר בכל פלטפורמה אפשרית כגון, מחשב טלפון סלולר או מכשיר אלקטרוני אחר הנותן גישה לאתר.

הרשמה לאתר

 1. בכדי להרשם להאתר אתה מתבקש למסור מספר פרטים אישיים, כגון: שם מלא, טלפון, אימייל ומיקום גאוגרפי בעת השימוש.
 2. השימוש בפרטים אלה יתבצע אך ורק על ידי החברה ופרטיך לעולם לא ימסרו לגורם שלישי.
 3. החברה שומרת לעצמה את האפשרות להשתמש בפרטים על מנת לבצע קידומי מכירות ועדכון לגבי תכנים המועלים לאתר, הכוללים פרסום של לקוחות האתר.
 4. לחברה לא תהא כל אחריות לשימוש בלתי מורשה של כל צד ג' באמצעות הנתונים המופיעים בטופס הרישום. במידה שתבחר לחלוק מידע זה עם צד ג' כלשהו, תישא באחריות לכל הפעולות שיתבצעו באמצעות הנתונים שלך.
 5. במקרה שתאבד שליטה על אחד או יותר מהנתונים שלו, תאבד שליטה מהותית על המידע האישי שלך, ותהא כפוף לפעולות מחייבות מבחינה חוקית שיתבצעו בשמך. לפיכך, אם הנתונים אינם בטוחים מכל סיבה שהיא, עלייך מוטלת החובה לשנותם לאלתר.
 6. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדחות או לבטל את ההרשמה לאתר על פי שיקול דעתה הבלעדי

יצרת קשר עם המסעדות

 1. החברה משתמשת במספרים מקשרים העוזרים לחברה למדוד את כמות הפניות הטלפוניות לבתי העסק באתר, חלק מהשיחות המתבצעות דרך המספרים המקשרים מוקלטות ומספרי הטלפון שלכם נשמרים במאגר החברה.
 2. הגולש יודע כי במסירת מספר הטלפון הנייד ו/או פרטים נוספים על ידו לחברה במסגרת השירותים המפורטים בסעיף ‏1 זה, הוא מאשר כי החברה תהא רשאית לשמור במאגריה את הפרטים שנמסרו על-ידו ומידע נוסף שיצטבר אודותיו, לשם ביצוע, מעת לעת, פעולות כגון, יצירת קשר עימו ומתן שירותי דיוור ישיר.

חוות דעת

 1. באתר מתפרסמים גם תכנים אשר מקורם במשתמשי האתר, לרבות חוות הדעת הביקורות וההמלצות, המאפשרים החלפת מידע, תכנים ורשמים בין משתמשי האתר ("המלצה/ות"). פרסום המלצות, ביקורות וכתיבת תגובה להמלצות פתוחים לשימושם של משתמשים אשר נרשמו כגולשים רשומים. הצפייה בהודעות המפורסמות בביקורות ובהמלצות פתוחה לצפייה לכלל הגולשים. חלק מהפרטים אשר נמסרו על-ידי הגולש, לרבות שם עיר מגורים, וכן תמונות שהועלו על ידו במסגרת המלצותיו עשויים להופיע בעת פרסום חוות הדעת על ידך באתר.